Vánočné kávové želé

Neohodnoceno

Zažijte unikátní chuťový zážitek s Vánočním kávovým želé od La Cour d'Orgères & La Brûlerie d'Alré. Toto voňavé kávové želé, vytvořené společnými silami dvou mistrů svého oboru, je dokonalou kombinací jemné textury a intenzivní kávové chuti, ideální pro obohacení svátečních pokrmů.

135 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 448
Vánočné kávové želé
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Představujeme Vánoční kávové želé, mistrovské dílo vytvořené spoluprací La Cour d'Orgères a La Brûlerie d'Alré. Tento originální recept vznikl spojením know-how a vášně dvou renomovaných výrobců, přinášejících nový rozměr kávové chuti. Toto kávové želé je výsledkem řemeslné výroby, založené na pomalu uvařené kávě a vyrobené v malých množstvích. Jeho hladká a rozpouštějící se textura vám umožní znovuobjevit kávu v novém světle. Vyzkoušejte ho spolu s foie gras na perníkovém toastu, jako součást pralinkového dortu z hořké čokolády, nebo dokonce přidejte originální twist vašemu tiramisu. Toto kávové želé není jen lahůdkou pro milovníky kávy, ale je také výjimečným doplňkem pro každý sváteční stůl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

La Cour d'Orgères je uznávaný francouzský řemeslný výrobce konfitur, který již více než 40 let kombinuje tradiční výrobní metody s inovativními přístupy v gastronomii. Jejich produkce, probíhající v malých sériích na idylickém poloostrově Quiberon v Morbihanu, je založena na použití nejkvalitnějšího, často místního a sezónního ovoce.

La Cour d'Orgères se pyšní svými originálními a chutnými recepturami, které jim vynesly prestižní ocenění jako Gault et Millau a Gourmet Sélection. Nabízí široký sortiment od nadčasových konfitur až po kreativní sezónní speciality, čímž si zachovává postavení v čele řemeslné výroby konfitur ve Francii.

Obrázek 1
Obrázek 2
Vaše Stránka