Sušenky Navettes tradiční od Pierre Hermé

Neohodnoceno

SUŠENKY NAVETTES Tradiční od Pierre Hermé, 240g. Provence raketoplány, přepracované Pierrm Hermém, s tvarom lode, měkké, jemně vonící pomerančovým květem.

255 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 220
Sušenky Navettes tradiční od Pierre Hermé
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

SUŠENKY NAVETTES Tradiční od Pierre Hermé v 240g balení jsou vynikajícím příkladem kulinářského umění. Tento tradiční recept na provensálské raketoplány byl znovu objeven a přepracován slavným šéfkuchařem Pierrm Hermém. Tyto sušenky mají jedinečný tvar lodi, inspirovaný historickým příběhem, podle kterého Marie Jacobé, Marie Salomé a Sara připluly z Palestiny na pobřeží Provence.

Tradice raketoplánů sahá až do roku 1781, kdy pan Aveyrous dal sušenkám tvar lodi jako připomínku tohoto biblického příběhu. Tradičně se tyto sušenky pořizovaly desítkami, aby přinášely štěstí po celý rok.

Pierre Hermé, světoznámý šéfkuchař, se vrátil k tomuto tradičnímu receptu a dal mu nový nádech. SUŠENKY NAVETTES od Pierra Hermé jsou vyrobené z řemeslné organické mouky s nízkým obsahem lepku, jsou měkké na dotek a jemně voní pomerančovým květem. Tyto sušenky jsou perfektní pro ty, kteří chtějí ochutnat autentickou a jemnou pochoutku s hlubokými kořeny v provensálské tradici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vaše Stránka