Ručně sklizená mořská sůl

Neohodnoceno

Mořská sůl ideální pro dochucení pokrmů, používá se v menších dávkách než jemná sůl, vhodná pro syrové i vařené pokrmy, s nižším obsahem sodíku a vyšším obsahem minerálů.

185 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 394
Ručně sklizená mořská sůl
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ručně sklizená mořská sůl Fleur de sel de Camargue v balení 200g je vysoce ceněným produktem, známým pro své jedinečné vlastnosti a všestranné použití. Tato mořská sůl je získávána tradičním způsobem v slaných bažinách Aigues-Mortes od pracovníků soli, kteří předávají své řemeslné know-how z generace na generaci. Díky ruční sklizni a speciálnímu způsobu zpracování je Fleur de sel de Camargue považována za 'květ' mezi solmi.

Fleur de sel má výraznou schopnost zvýraznit a rozzářit chuť všech jídel. Doporučuje se ji používat ke konci vaření, a to v nižších dávkách než je běžné u jemné soli. Její jemná struktura a intenzivní chuť se hodí k široké škále pokrmů, od syrových po vařené, a je nezbytnou součástí všech dobře vybavených kuchyní. Fleur de sel se skvěle hodí do foie gras, rajčatových salátů, čokoládové pěny, pečiva, makronek, smažené zeleniny a mnoha dalších pokrmů.

Kromě jejích kulinářských výhod nabízí Fleur de sel de Camargue také významné nutriční benefity. Obsahuje méně sodíku než běžná jemná sůl a je bohatší na stopové prvky a minerály, což přináší další zdravotní výhody. Tato mořská sůl, sklizená s respektem k tradičním metodám a přírodě, je nejen chuťovým, ale i zdravotním přínosem pro vaření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maison Telme, založená v roce 1998, je rodinná firma se sídlem v Haute-Provence ve Francii, specializující se na výrobu terin a dalších gastronomických specialit. Jejich produkty jsou vyráběny z kvalitních lokálních ingrediencí, jako je agnus, divočák a býčí maso, s důrazem na čistotu a kvalitu. Firma je známá tím, že ve svých produktech nepoužívá nitritovou sůl, konzervanty, barviva, emulgátory ani umělá aromata.

Maison Telme se také zaměřuje na ruční výrobní procesy a kvalitní řemeslnou výrobu, což se odráží v jedinečné chuti a kvalitě jejich produktů. Jejich produkty jsou navíc bez lepku, laktózy a vajec, což je činí vhodnými pro širokou škálu dietních potřeb.

Obrázek 1
Obrázek 2
Vaše Stránka