Jablečný džem se slaným máslovým karamelem 240g

Neohodnoceno

Ochutnejte Bretanii s naším jablečným džemem s máslovým karamelem: řemeslně vyrobeno, pomalu vařeno v měděných kotlích, s minimem cukru. Autentická tatinová chuť v každém lžičce.

255 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 313
Jablečný džem se slaným máslovým karamelem 240g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bretonský Džemový Poklad: Slaný Máslový Karamel a Jablka

Ponořte se do srdce Bretaně s naším 240g jablečným džemem s pravým slaným máslovým karamelem - skvostem francouzské kulinářské tradice. Vyrobeno s láskou a mistrovstvím, tento řemeslný džem je ztělesněním bretonského umění, vařeného v tradičních červených měděných kotlích a vždy v omezených množstvích, aby každá lžíce zůstala autentická a nejvyšší kvality.

Základem naší marmelády je pečlivý výběr nejzralejších jablke, s minimálním přídavkem cukru, což umožňuje chutím jablka a karamelu opravdu zazářit. Náš džem spojuje jemnost rozpouštějících se jablíček s bohatostí slaného máslového karamelu, inspirovaný legendární chutí tartes tatin, což přináší kouzlo nostalgických vzpomínek.

Vzpomínky na dětství, kdy nám babička „Grand-fafé“ připravovala karamelizovaná jablka se slaným máslem z Charente, se v tomto džemu oživují. Jako vlajková loď naší řady, tento jablečný džem s karamelem je neodolatelný pro milovníky originálních a bohatých chutí, dokonalý na toastech, palačinkách, nebo jako kouzelný doplněk k vašim oblíbeným dezertů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

La Cour d'Orgères je uznávaný francouzský řemeslný výrobce konfitur, který již více než 40 let kombinuje tradiční výrobní metody s inovativními přístupy v gastronomii. Jejich produkce, probíhající v malých sériích na idylickém poloostrově Quiberon v Morbihanu, je založena na použití nejkvalitnějšího, často místního a sezónního ovoce.

La Cour d'Orgères se pyšní svými originálními a chutnými recepturami, které jim vynesly prestižní ocenění jako Gault et Millau a Gourmet Sélection. Nabízí široký sortiment od nadčasových konfitur až po kreativní sezónní speciality, čímž si zachovává postavení v čele řemeslné výroby konfitur ve Francii.

Obrázek 1
Obrázek 2
Vaše Stránka