Jablečný džem se slaným máslovým karamelem 110g

Neohodnoceno

Objevte kouzlo Bretaně s naší bretonskou lahůdkou! Ručně vyrobeno, vařeno v měděných kotlích, s lákavou chutí tatin a jen minimem cukru.

135 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 346
Jablečný džem se slaným máslovým karamelem 110g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bretonský poklad v každém lžíci - objevte jedinečný jablečný džem s dotekem slaného máslového karamelu z Bretaně. S hmotností 110g, tento řemeslně vyráběný džem je výsledkem tradice a pečlivosti, kde každý kousek je vařen v červených měděných kotlích v malých šaržích pro absolutní čistotu a pravost chuti.

Vybíráme pouze nejzralejší jablka, s minimem přidaného cukru, abychom vám přinesli pravou esenci jablek a karamelu, jež se snoubí v dokonalé harmonii. Naše marmeláda v sobě ukrývá vzpomínky na dětství, inspirována tradičním francouzským tartem tatin, připravovaným našimi babičkami.

Tento klenot je nejen symbolem našeho dědictví, ale i dokonalým doplňkem pro vaše snídaně a dezerty, přinášející bohatou a originální chuť, která oživí každý pokrm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

La Cour d'Orgères je uznávaný francouzský řemeslný výrobce konfitur, který již více než 40 let kombinuje tradiční výrobní metody s inovativními přístupy v gastronomii. Jejich produkce, probíhající v malých sériích na idylickém poloostrově Quiberon v Morbihanu, je založena na použití nejkvalitnějšího, často místního a sezónního ovoce.

La Cour d'Orgères se pyšní svými originálními a chutnými recepturami, které jim vynesly prestižní ocenění jako Gault et Millau a Gourmet Sélection. Nabízí široký sortiment od nadčasových konfitur až po kreativní sezónní speciality, čímž si zachovává postavení v čele řemeslné výroby konfitur ve Francii.

Obrázek 1
Obrázek 2
Vaše Stránka