Citrónový tymián

Neohodnoceno

Kombinace sušených, kandovaných rajčat a citronového tymiánu pro letní svěžest.

155 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 88
Citrónový tymián
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Tento 120g Citrónový tymián | tomatin, ve skleněné nádobě představuje dokonalou harmonii sušených, kandovaných rajčat a citronového tymiánu. Tato pomazánka byla vytvořena s ohledem na dosažení nejjemnější a nejchutnější textury, což bylo umožněno použitím pouze těch nejlepších surovin. Citronový tymián dodává tomatinu výraznou letní svěžest, což z něj činí ideální doplněk k řadě pokrmů. Tomatinky jsou pečlivě vybírány z nejkvalitnějších rajčat typu Roma, pěstovaných ve Francii. Tento produkt je skvělou volbou pro ty, kteří hledají autentickou a bohatou chuť ve vysoce kvalitní, ručně vyráběné pomazánce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maison Marc Peyrey, založená v roce 1988, se specializuje na výrobu polosušených (mi-cuit) ovocných produktů, které jsou známé svou jedinečnou chutí a kvalitou. Firma vyniká v používání tradičních metod zpracování a kvalitních surovin, čímž zajišťuje autenticitu svých produktů. Jejich nabídka zahrnuje různé druhy polosušeného ovoce, jako jsou třešně a hrozny, které jsou oblíbené pro svou rozmanitost a všestrannost v kulinářském použití.

Maison Marc Peyrey se zaměřuje na zachování tradičních francouzských gastronomických tradic a nabízí produkty, které odrážejí bohatství a kvalitu regionálních surovin. Firma je hrdá na svůj závazek k řemeslné výrobě a poskytuje širokou škálu vysokokvalitních, chutných produktů, které jsou ideální pro gurmány a milovníky dobrého jídla.

Obrázek 1
Obrázek 2
Vaše Stránka