100% francouzská směs - Tabbouleh z našeho domova

Neohodnoceno

Přineste kouzlo francouzské kuchyně do svého domova s naší 100% francouzskou směsí "Tabbouleh z našeho domova". Pocházející přímo z Berry, tato směs vám umožní během okamžiku připravit lahodné a vyvážené jídlo. Perfektní jako bohatá příloha k masu nebo jako základ pro klasický tabbouleh, s touto směsí vytvoříte autentické a nezapomenutelné chutě.

155 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 433
100% francouzská směs - Tabbouleh z našeho domova
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Užijte si autentičnost a kvalitu francouzské kuchyně s naší směsí "Tabbouleh z našeho domova". Původem z idylického regionu Berry, tato 100% francouzská směs je tou nejlepší volbou pro rychlé a snadné přípravy gurmánských pokrmů. Ať již hledáte dokonalou přílohu k masu nebo základ pro tradiční tabbouleh, naše směs nabízí vynikající chuť a vyváženost. S touto směsí si můžete užít autentické chutě Francie v pohodlí vašeho domova, a to vše během několika minut. Ideální pro každodenní vaření i speciální příležitosti, "Tabbouleh z našeho domova" přináší kvalitu, kterou oceníte při každém kousku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sa Majesté la Graine je francouzská firma specializující se na produkci a distribuci superpotravin, jako je quinoa, a dalších zdravých zemědělských produktů. Působí v regionu Berry ve Francii, kde klade důraz na udržitelnost a ekologické zemědělství. Jejich nabídka je zaměřena na zdravé a výživné potraviny, které jsou v souladu s moderními potravinářskými trendy a potřebami spotřebitelů.

Společnost se zaměřuje na výrobu produktů, které jsou nejen zdravé a chutné, ale také šetrné k životnímu prostředí. Jejich přístup k pěstování a zpracování potravin zdůrazňuje význam udržitelnosti a podpory ekologického zemědělství.

Obrázek 1
Obrázek 2
Vaše Stránka